Pronajměte si chalupu přímo v srdci Orlických hor a zažijte nezapomenutelné chvíle

Vybavení chalupy

IMG_20151213_111440Popis chalupy

Chalupa je nově zrekonstruovaná a postupně bude procházet dalšími úpravami, tak aby pro každého byl pobyt nevšedním zážitkem a hosté se tu cítili jako doma.

V přízemí je kuchyň, světnice s krbovými kamny, koupelna, technická místnost a lyžárna. V poschodí jsou 3 ložnice a společenská místnost určená ke společnému popovídání, hrám, stolnímu fotbálku či večerní siestě. Ložnice jsou dvoulůžkové a ve dvou jsou vestavěná patra na spaní, kam vedou mlynářské schody. Je zde veškeré vybavení, dětská postýlka.

V létě vybízí svým místem k turistice, houbaření, cykloturistice nebo jen k odpočinku. K dispozici je gril, bazén, pískoviště pro děti, houpačka, trampolína, hřiště pro volejbal a nohejbal.

V zimě jsou k dispozici lyžařská střediska jak pro méně náročné, tak i pro náročné lyžaře. Nejblíže jsou Říčky (3 km), Zdobnice (5km), Rokytnice (4km) a Deštné (10km).

Další tipy na výlety najdete v rubrice „Tipy na výlety“

Vybavení

Kávovar – Presso, dětská židlička 2x, dětská postýlka, dětské hřiště, trampolína, stolní fotbal, houpačka, gril, ohniště, hračky pro děti k dispozici , bazén , brikety k topení v krbu , míč – pro volejbal a nohejbal , houpací síť.